Apie mus2019-09-13T10:52:55+00:00

Apie mus

HM GORDON – didmeninės prekybos įmonė, įsteigta 1991 metais Lenkijoje Bydgoszcz mieste.

Įmonė jau trečią dešimtmetį sėkmingai importuoja bei platina lengvųjų, komercinių bei sunkiųjų transporto priemonių atsargines dalis bei servisų įrangą.  Prekių asortimentą sudaro daugiau kaip 400 rinkoje gerai žinomų, aukštos kokybės produktų gamintojų bei tiekėjų.


HM Gordon veikla apima Lenkijos, Vokietijos, Austrijos, Čekijos, Slovakijos, Vengrijos, Rumunijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos rinkas. Kompanija nuolat modernizuojama, prekių asortimentas sistemingai atnaujinamas ir plečiamas. Vidurio ir Rytų Europoje esantys padaliniai aptarnaujami per 24 valandas iš centrinio sandėlio Lenkijoje bei 150 Lenkijos filialų, kurių sandėlių plotas viršija 35 000 m2.

HM Gordon įmonė klientų bei partnerių vertininama už sparčią plėtrą, patikimumą ir sąžiningumą. Kompanijos tikslus kasdien įgyvendina aukštos kvalifikacijos personalas, kurio veikla nukreipta į nuolat besikeičiančias rinkos sąlygas bei klientų poreikius.

GORDON LT padalinys Pabaltijo ir Skandinavijos šalims siūlo spartų ir kokybišką aptarnavimą iš centrinio sandėlio Kaune, kurio plotą sudaro daugiau kaip 5 000 m2.  Prekės kasdien tiekiamos ir iš pagrindinio sandėlio Lenkijoje prekybos taškams Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Alytuje, taip pat visiems Lietuvos regionams, Latvijos, Estijos bei Suomijos klientams.

Siūlomų prekių asortimentas nuolat pasiekiamas informatyvioje internetinėje paieškos sistemoje. Tinkamą detalę maloniai pasiūlys profesionalus, daugiametę patirtį automobilių atsarginių dalių prekyboje turintis GORDON LT personalas.


UAB ,,GORDON LT” yra dukterinė ,,GORDON SP. Z O.O.” įmonė. Daugiau informacijos rasite adresu: www.gordon.com.pl