Yhteystiedot2019-10-11T15:58:27+00:00

Yhteystiedot

UAB ,,Gordon LT”

Yrityksen koodi: 303575596; ALV-numero: LT100009191910
Osoite: Taikos pr. 139A, LT-51131 Kaunas
Puhelinnumero: +370 691 02139

UAB Gordon LT on Gordon HM: n tytäryhtiö. ELÄINTARHA. Lisätietoja saat käymällä: www.gordon.com.pl


Myyntiosasto Viro + Suomi

Artur Lambot

Gordonin virallinen edustaja Virossa ja Suomessa
Puhelin ei. +372 56 33 33 55
artur@gordon.fi

Sander Agan

Gordonin virallinen edustaja Virossa
Puhelin ei. +372 56 33 33 77
sander@gordon.ee

Caspar Allikvee

Gordonin virallinen edustaja Suomessa
Puhelin ei. +358 40 77 79 146
caspar@gordon.fi

Mart Bergmann

Gordonin virallinen edustaja Virossa
Puhelin ei. +372 50 65 444
mart@gordon.ee


Gordonin virallinen edustaja Liettuassa

Gediminas Jonušas

Myyntipäällikkö
Puhelin ei. +370 616 94142
gediminas.jonusas@gordon.com.pl

Aurimas Jakutavičius

Myyntiedustaja
Puhelin ei. +370 655 09288
aurimas.jakutavicius@gordon.com.pl
Kaunas, Kauno raj., Jonava, Kedainiai

Karolis Vaidila

Myyntiedustaja
Puhelin ei. +370 663 14728
karolis.vaidila@gordon.com.pl
Kaunas, Kauno raj., Marijampolė

Vidas Stoškus

Myyntiedustaja
Puhelin ei. +370 601 44001
vidas.stoskus@gordon.com.pl
Alytus, Alytaus raj., Varėna, Druskininkai

Adomas Padribonas

Myyntiedustaja
Puhelin ei. +370 640 41463
a.padribonas@gordon.com.pl
Vilnius, Vilniaus raj., Ukmerge, Molėtai, Utena, Panevezys, Pasvalys, Rokiškis, Zarasai

Tomas Tranizas

Myyntiedustaja
Puhelin ei. +370 630 51384
tomas.tranizas@gordon.com.pl
Klaipeda, Palanga

Kirjanpito

buhalterija@gordon.com.pl
Tel.Nr. +370 655 51715

Varasto ja logistiikka

kaunas.hub@gordon.com.pl
Tel.Nr. +370 660 88111


Myyntiosasto Latvia

Dmitrijs Šnaidmans

Gordonin virallinen edustaja Latviassa
Puhelin ei. +371 29 886 056
dmitrijs.snaidmans@gordon.com.pl

Aleksejs Panovs

Riian alueen johtaja + kuorma-autot
Puhelin ei. +371 24 221 121
aleksejs.panovs@gordon.com.pl

Sergejs Ivanovs

Daugavpilsin alueen johtaja
Puhelin ei. +371 26 867 447
sergejs.ivanovs@gordon.com.pl