Kontaktai2020-03-23T08:31:11+00:00

Kontaktai

UAB ,,Gordon LT”

Įmonės kodas 303575596 ; PVM mokėtojo kodas: LT100009191910
Adresas: Taikos pr. 139A, LT-51131 Kaunas
Tel. Nr.: +370 691 02139

UAB ,,GORDON LT” yra dukterinė ,,GORDON SP. Z O.O.” įmonė. Daugiau informacijos rasite adresu: www.gordon.com.pl


Pardavimų skyriaus kontaktai Lietuvoje

Gediminas Jonušas

Pardavimų vadovas
Tel. Nr. +370 616 94142
gediminas.jonusas@gordonbaltic.lt

Aurimas Jakutavičius

Aktyvių pardavimų vadybininkas
Tel. Nr. +370 655 09288
aurimas.jakutavicius@gordonbaltic.lt
Kaunas, Kauno raj., Jonava, Kėdainiai

Karolis Vaidila

Aktyvių pardavimų vadybininkas
Tel. Nr. +370 663 14728
karolis.vaidila@gordonbaltic.lt
Kaunas, Kauno raj., Marijampolė

Vidas Stoškus

Aktyvių pardavimų vadybininkas
Tel. Nr. +370 601 44001
vidas.stoskus@gordonbaltic.lt
Alytus, Alytaus raj., Varėna, Druskininkai

Adomas Padribonas

Aktyvių pardavimų vadybininkas
Tel. Nr. +370 640 41463
adomas.padribonas@gordonbaltic.lt
Vilnius, Vilniaus raj., Ukmergė, Molėtai, Utena, Panevėžys, Pasvalys, Rokiškis, Zarasai

Tomas Tranizas

Aktyvių pardavimų vadybininkas
Tel.Nr. +370 630 51384
tomas.tranizas@gordonbaltic.lt
Klaipėda, Palanga

Justas Kolosevičius

Aktyvių pardavimų vadybininkas
Tel.Nr. +370 650 16163
justas.kolosevicius@gordonbaltic.lt
Šiauliai, Tauragė, Raseiniai, Mažeikiai, Telšiai, Joniškis, Akmenė, Naujoji Akmenė, Pakruojis

Sandėlis ir Logistika


Pardavimų skyrius Latvijoje

Dmitrijs Šnaidmans

Pardavimų vadybininkas Latvijoje
Tel. Nr. +371 29 886 056
dmitrijs.snaidmans@gordon.com.pl

Sergejs Ivanovs

Pardavimų vadybininkas Daugpilyje
Tel. Nr. +371 26 867 447
sergejs.ivanovs@gordon.com.pl

Aleksejs Panovs

Pardavimų vadybininkas Rygoje + sunkvežimiai
Tel. Nr. +371 24 221 121
aleksejs.panovs@gordon.com.pl


Pardavimų skyrius Estijoje ir Suomijoje

Artur Lambot

Pardavimų vadybininkas Estijoje ir Suomijoje
Tel. Nr. +372 56 33 33 55
artur@gordon.fi

Sander Agan

Pardavimų vadybininkas Estijoje
Tel. Nr. +372 56 33 33 77
sander@gordon.ee

Caspar Allikvee

Pardavimų vadybininkas Suomijoje
Tel. Nr. +358 40 77 79 146
caspar@gordon.fi

Mart Bergmann

Pardavimų vadybininkas Estijoje
Tel. Nr. +372 50 65 444
mart@gordon.ee