Wertteile2024-04-16T08:43:03+00:00

WERTTEILE  – užtikrintas ilgaamžiškumas, patikimumas ir saugumas. Tai aukštus kokybės standartus atitinkanti produkcija. Gaminiai pritaikyti sunkioms eksploatavimo sąlygoms. Itin preciziškai apgalvota technologija ir tikslumu paremti gamybiniai procesai lemia  detalių patvarumą.

Asortimentą sudaro: automobilių važiuoklės dalys, visų rūšių filtrai, stabdžių ir elektros sistemų dalys, akumuliatoriai, amortizatoriai, servisų įranga ir įrankiai.

Produkcijos asortimentas nuolat plečiamas, siekiant maksimaliai patenkinti šiandieninius automobilių detalių rinkos poreikius.

Gordon – esame prekės ženklo “WerTTeile” pagrindiniai atstovai, platintojai ir gamintojai.

AUTOMOBILIŲ DALYS

Pakabos dalys

WERTTEILE amortizatoriai sujungia sertifikatais patvirtintą kokybę su itin prieinama kaina. Jie užtikrina aukštą komfortą ir tinkamas vairavimo savybes.

Stabdžių sistema

WERTTEILE prekės ženklo stabdžių komponentai siūlo platų gaminių asortimentą Europos, Japonijos ir Korėjos gamintojų automobiliams. Stabdžių trinkelės garantuoja saugumą, stabdymo komfortą ir ilgą tarnavimo laiką. Stabdžių diskai yra kokybiški, o techniniai parametrai užtikrina efektyvų stabdymą bet kokiomis sąlygomis, ilgaamžiškumą ir atsparumą deformacijoms. Dėl šiuolaikinių gamybos metodų ir kruopščiai atrinktų medžiagų stabdžių būgnai garantuoja išrankiausių automobilių naudotojų pasitenkinimą. Palanki kaina ir patikimumas yra pagrindiniai WERTTEILE būgnų privalumai. Stabdžių kaladėlės yra prieinamos svarbiausioms Europos, Japonijos ir Korėjos automobilių markėms. gamybai naudojamos frikcinės medžiagos užtikrina ilgą tarnavimo laiką.

Aušinimo sistema

Pasiūloje – populiariausios aušintuvų ir šildytuvų prekės. Kruopštus darbas garantuoja aukštą kokybę, palyginamą su pirmaujančiais pasaulyje aušinimo sistemų komponentų gamintojais.

Uždegimo sistema

UŽDEGIMO RITES, VELENŲ PADĖTIES JUTIKLIAI, SUDĖTIMO JUTIKLIAI, ABS JUTIKLIAI. Visi šie WERTTEILE prekės ženklo elementai pasižymi tinkama kokybe, palankia kaina ir plačiu prieinamumu. Aukšta šių gaminių kokybė užtikrina ilgalaikį patikimumą ir leidžia pasiekti optimalius automobilio eksploatacinius parametrus.

Filtrai

Alyvos, oro, kuro ir salono filtrai – itin populiari gaminių grupė. Palankios rinkos kainos ir jų patikimumas yra pagrindiniai WERTTEILE filtrų privalumai. Filtrų pasiūla sistemingai plečiama naujomis nuorodomis.

Eksplotaciniai skysčiai

WERTTEILE skysčiai ir koncentratai apsaugo aušinimo sistemą nuo užšalimo ir korozijos, yra universalūs ir tinka visų tipų radiatoriams.

Servisų įranga

Pakelėjai

Klimato sistemos aptarnavimas

Balansavimas

Montavimas

Kompresoriai

Kita
Dirbtuvių įranga
Wertteile